Vienkārša olu mīkla, ko 95% cilvēku nevar atrisināt

Vienkārša olu mīkla, ko 95% cilvēku nevar atrisināt Foto: Vienkārša olu mīkla, ko 95% cilvēku nevar atrisinā

Viss, kas jums jādara, ir jāsaskaita precīzs attēlā redzamais olu skaits. Galvenais ir nesteigties.

Šai attēlā var redzēt paplāti ar olām. Viss, kas jums jādara, ir jāsaskaita precīzs attēlā redzamais olu skaits. Galvenais ir nesteigties. Pretējā gadījumā jūsu atbilde var būt nepareiza. Ja jūs jau zināt šīs mīklas risinājumu, lūdzu, dalieties savā atbildē ar mums komentāros.

No pirmā acu uzmetiena var šķist, ka šī problēma ir neticami sarežģīta. Un kā var uzminēt, cik olu ir uz attēlotās paplātes? Tomēr tas nav tik biedējoši, kā jūs domājat. Lai sāktu, mēģiniet vizualizēt šo olu paplāti un pagrieziet to no dažādām pusēm. Tātad jūs varat apskatīt mūsu mīklu no cita leņķa.

Tagad, kad jūsu acu priekšā ir pilnīgs attēls, varat droši turpināt problēmas risināšanu. Zemāk mums ir četras olas pēc kārtas. Kopā ir arī četras rindas. 4 x 4 = 16 olas. Tad mēs ejam uz nākamo rindu un ar vienkāršu vizuālu apskati secinām, ka ir trīs rindas. Tātad, tikai 9 olas otrajā līmenī. Trešajā un ceturtajā līmenī mums būs attiecīgi 4 un 1 ola.

Rezultātā, lai aprēķinātu precīzu olu skaitu, jāpievieno visas rindas. 16 + 9 + 4 + 1 = 30 gab. Kā redzat, tas nebija tik grūti. Galvenais ir prasmīgi izmantot iztēli un telpisko domāšanu.

Vai ar pirmo reizi izdevās atrast šīs risinājumu? Dalies savā atbildē ar mums komentāros. Iesaki draugiem.

... reizes
    Šodien skatītākās receptes