Kā notievēt - 15 padomi, kas palīdzēs notievēt

Kā notievēt - 15 padomi, kas palīdzēs notievēt Foto: Kā notievēt
  1. Uzkaisiet pa virsu putrai, jogurtam, kafijai un jebkuriem citiem ēdieniem kanēli. Kanēlis paātrina metabolismu.

  2. Ja Jūs ēdat pusdienas birojā, tad neēdiet pie sava darba galda. Pētījumi liecina, ka, ēdot pie televizora vai datora monitora, cilvēki vidēji apēd par 250 kilokalorijām vairāk.

  3. Dzeriet kalciju tabletēs. Šis mikroelements veicina tauku sašķelšanos un padara šo procesu par 2,6% efektīvāku.

  4. Ēdiet pēc iespējas mazāk sāli un pēc iespējas vairāk sarkanos piparus. Bezsāls diēta palīdzēs atbrīvoties no liekā šķidruma.

  5. Lietojiet sojas mērci. Saskaņā ar nesen veiktajiem pētījumiem, sojas olbaltumvielas īpašā veidā ietekmē mūsu garšas receptorus, tādēļ sāta sajūta iestājas daudz ātrāk.

  6. Sagrieziet visus lielos pārtikas gabalus daudz mazākos gabaliņos. Tas ļaus Jums apēst apmēram 20% mazāk.

  7. Košļājiet košļājamo gumiju bez cukura uzreiz pēc ēšanas un divas stundas pēc tam. Tas palīdzēs uzveikt nemotivētu izsalkuma sajūtu.

  8. Ēdiet granātābolus. Šī augļa sēklu sastāvā ir viela, kura aizkavē tauku nogulsnējumu veidošanos, bet saldā garša mazina izsalkumu.

  9. Gaļu gatavojiet nevis uz pannas, bet cepeškrāsnī vai uz grilla. Šis apstrādes veids palīdz izvadīt no gaļas liekos taukus, bet cepšana, tieši otrādi, to pavairo.

  10. Makaronu vai griķu vietā ēdiet lēcas vai pupiņas. Pupiņās ir daudz šķiedrvielu un īpašās aminoskābes, pateicoties kam Jūs varēsiet izvairīties no tauku nogulsnējumiem.

  11. Nekad neizlaidiet brokastis. Atteikšanās no rīta maltītes palielina summāro dienas kaloriju patēriņu apmēram par 100 kcal.

  12. Viena ābola apēšana 15 minūtes pirms pusdienām vai vakariņām samazina summāro kaloriju patēriņu apmēram par 150—200 kalorijām diennaktī.

  13. Pievienojiet gaļas un dārzeņu ēdieniem papriku. Paprikā ir ļoti maz kaloriju, toties ir ļoti daudz C vitamīna.

  14. Neēdiet steigā. Apsēžoties pie galda cilvēks apēd par 30% mazāk.

  15. Nedzeriet sulas no pakām: to sastāvā ir pārāk daudz cukura un salīdzinoši daudz kaloriju (40 – 60 uz 100 ml). Svaigi spiestām sulām ir tāds pats kaloriju daudzums, toties šādu sulu sastāvā ir vieglāk pārstrādājams cukurs.
  
  
  
recepte skatīta ... reizes



Šodien skatītākās receptes