Madonas maiznieks maizes un maizes izstrādājumi

Madonas Maiznieks darbības joma ir maizes un maizes izstrādājumu ražošana. Ikdienā piedāvājam apmēram 50 dažāda veida maizes un maizes izstrādājumus.
 

SIA „Madonas patērētāju biedrība” ražotne „Madonas maiznieks” piedāvā pircējiem 3 jaunas maizes šķirnes:

 ● Rupjmaize „Lāčplēša” 800g un 400g

 ● Rupjmaize „Māras” 1000 g un 500g

 ● Baltmaize „Māras” 250 g

▶ Rupjmaize „Lāčplēša” satur visas šķirnes rudzu miltus (rupjos, skrotētos, bīdelētos) kā arī pievienots maisījums no kaltētiem burkāniem, ķirbju sēklām ,linsēklām, saulespuķu sēklām, kukurūzas putraimiem un ķimenēm. Veselīgums – maizei ir samazināts pievienotā sāls daudzums, ir labs šķiedrvielu avots.

▶ Rupjmaize „Māras” maize ir pagatavota plaucējot rudzu miltus un ķimenes. Ilgi saglabājas svaiguma un mīkstuma. Maizes sastāvā, ir samazināts pievienotā sāls daudzums, tā nesatur piesātinātos taukus un ir šķiedrvielu avots. Var lietot pie pirmajiem un otrajiem, var gatavot saldajos ēdienos.

▶ Baltmaize „Māras” atšķiras no citām baltmaizēm ar to, ka tās sastāvā ir cepti sīpoli un ķimenes. Maize ir ar pazeminātu cukura un tauku daudzumu, labs olbaltumvielu avots un tās priekšrocība ir mazais svars - tā ātri apēdas, jo pievilina ar ceptu sīpolu smaržu.

▶ Produkciju var iegādāties Veikalā „Maize” pie ražotnes un citos Madonas un apkārtējos novada veikalos.

Pasūtījumus pieņem darba dienās līdz plkst. 14:00 , sestdienās līdz plkst.13:00


Madonas Maiznieks
Madonas patērētāju biedrība, SIA
  Poruka iela 4, Madona, Madonas novads, LV-4801
  +371 64822925, +371 27873714,
  [email protected]
  www.madonaspb.lv/
 
  
produkts skatīts ... reizes