Vīna darītavas „Vējkalnietis” vīni, brendiji, uzlējumi un liķieri

Mūžsena un jauna Latvijas dabas garšu esence mazās alkoholisko dzērienu darītavas „Vējkalnietis” augļu, ogu, ziedu vīnos, kā arī brendijos, uzlējumos, liķieros.
 

● Kurzemē, 10 km no Talsiem, - Laucienē, jau septīto gadu darbojas mājas vīna darītava VĒJKALNIETIS. No aromātiskajiem Latvijas augļiem, ogām, ziediem darītie mājas vīni ir bagāti ar ekstraktvielām, ar izteiktu, daudzveidīgu smaržu un plašu garšas buķeti.

● Vējkalnieša vīni ir ekoloģiski tīri, jo audzēšanā netiek izmantoti augu aizsardzības līdzekļi. Gatavam vīnam netiek pievienoti sulfīti vai citi ķīmiski dzidrinātāji vai garšas uzlabotāji un tiem piešķirts zīmols DABĪGS PRODUKTS. Šeit nav rūpnieciska vīna lielražošana, vīns top tradicionālā veidā, līdzīgi kā pagājušā gadsimta latviešu mājas vīni, ar precīzu, rūpīgu roku darbu, nelielas partijās 20-300 litru no katra veida. Kā vīna izejvielas izmanto pašu dārzā un tuvākā apkārtnē brīvā dabā augošos augļus, ogas, ziedus. Vīndaris ar vairāk kā 40 gadu pieredzi gatavo tādus vīnus, kādi pašam un draugiem labāk garšo, tādēļ Vējkalnieša pārsvarā ir pussaldie vīni. Dažādībai mazākā izvēlē ir arī sausie, pussausie un saldie vīni. Izvēles iespējas ir plašas, un katrs var atrast tieši savai gaumei atbilstošāko, jo sortimentā katru gadu ir vairāk nekā 20 dažādu vīnu. Sortimenta jaunums ir no vīna destilāta darinātie – Nurmes Niknais (45% alk) ,pēc oriģinālas receptes Nurmes Kalvadoss (40% alk) ,brendiji,liķieri, uzlējumi. Degustētājiem interesanti un garšīgi šķiet ķiršu, zemeņu, aveņu, rabarberu, dižbrūkleņu, upeņu, plūmju, , melnā plūškoka ogu, , smiltsērkšķu, melleņu, brūkleņu, ērkšķogu un arī vīnogu vīni. Mazāk zināmi , bet arvien populārāki kļūst eksotiskie ziedu vīni. Tādi ir balto ceriņu, pieneņu, vīgriežu, melnā plūškoka ziedu, rožu ziedlapiņu vīni.

● Vīna darītavas Vējkalnietis vīni ir godalgoti daudzos Latvijas vīnu konkursos.
● Pēc izvēles trīs, piecu vai septiņu vīnu degustācijas 5-55 cilvēku grupām, veikala piedāvājumā ap 20 dažādi vīni un dzērieni.
● Aktuālais dzērienu sortiments mājaslapā www.vejkalnietis.lv sadaļā (veikals mazumcenas)


Vējkalnietis, SIA
Vējkalnietis, SIA
  Mierkalni Laucienes pagasts Talsu novads LV-3285
  29457055
  [email protected]
  www.vejkalnietis.lv
 
  
produkts skatīts ... reizes