Very Berry dabīgās sulas, sīrupi un sulu dzērieni

Dzimis un audzi Latvijā! Mūsu dabīgās sulas un sulu dzērieni ir lielisks avots ikdienas vitamīnu un minerālu devai, kā arī garšu kārpiņu palutināšanai!
 

Ogas sevī uzņem pašu labāko no Latvijas vasaras un rudens.

Dzimis un audzi Latvijā! Mūsu dabīgās sulas un sulu dzērieni ir lielisks avots ikdienas vitamīnu un minerālu devai, kā arī garšu kārpiņu palutināšanai!

Very Berry sākās 1997. gadā, kad neklausoties apkārtējo skepsē, mēs nospriedām – tā diena, kad sākt piepildīt savu sapni par ogu kultivēšanu ir šodiena! Tajā dienā mēs sākām veidot pirmos dzērveņu stādījumus. 25gadu laikā mūsu ogu plantācijas ir sasniegušas 38ha. Nav slikti, mums liekas. Taču mēs neapstājamies un turpinām attīstīties!

Mēs ņemam pašu labāko no ogām un piedāvājam to Jums sulu, sīrupu un sulu dzērienu veidā.
Mūsu produktu klāstā atradīsi gan 100% sulas, sīrupus un morsus, kā arī funkcionālos dzērienus, kuri nodrošinās Tevi ar ikdienā tik ļoti nepieciešamajiem minerāliem un vitamīniem.
Tāpat, pieejamas arī sulas bērniem un sezonā arī svaigas ogas! 

Papildus ogu audzēšanai esam izveidojuši dabīgo sulu ražotni, kā arī nodrošinām augļu un ogu saldēšanas un glabāšanas pakalpojumus.

Mēs augam un maināmies, patstāvīgs un nemainīgs ir tikai mūsu NĒ! ķīmijai, pārtikas piedevām un citiem produktu garšas un krāsas izskaistinātājiem. Dabiskums ir vissvarīgākā mūsu pamatvērtība.

Ogas sevī uzņem pašu labāko no Latvijas vasaras un rudens. Mēs ņemam pašu labāko no ogām un piedāvājam to Jums sulu, sīrupu un sulu dzērienu veidā. Mūsu produktu klāstā atradīsi gan 100% sulas, sīrupus un morsus, kā arī funkcionālos dzērienus, kuri nodrošinās Tevi ar ikdienā tik ļoti nepieciešamajiem minerāliem un vitamīniem. Tāpat, pieejamas arī sulas bērniem un sezonā arī svaigas ogas! 

 

Produkta iegādes iespējas – Latvijas lielveikali, speciālizētie veikali, kā arī veryberry.lv/shop 

Atbalsti, iesaki draugiem, dalies ar šo ierakstu, izvēlies vietējo un īsto.


Very Berry, SIA
Very Berry, SIA
  “Ogas”, Dārzciems, Gaujienas pagasts, Smiltenes novads, LV-4339
  +371 27338872
  [email protected]
  www.veryberry.lv
  www.facebook.com/Veryberry.lv
 
  
produkts skatīts ... reizes